- Rezultat je malo previsok, imajući u vidu šta se događalo na terenu. Rezultat nije najvažniji, večeras je bila važnija igra. Zadovoljan sam izmjenama, jer je jedan igrač s klupe postigao gol. Imali smo dosta problema pred utakmicu, jer smo u pet dana izgubili pet igrača, koje nismo mogli nadomjestiti. Imali smo poteškoća u igri u prvom, posebno u drugom poluvremenu. Da smo primili gol, što se lako moglo dogoditi, igra bi otišla u sasvim drugom smjeru. Slovenskoj reprezentaciji želim sreću u narednim utakmicama kvalifikacija, kazao je Sušić.
Uz golmana Asmira Begovića, večeras naš najbolji pojedinac na utakmici Miralem Pjanić, kazao je da se raduje pobjedi.
- Protivnik je dobar, tako da to nije bila laka utakmica. Zadovoljni smo, postigli smo tri gola, a nismo primili nijedan. Dobro smo odigrali. Smatram da smo spremni za narednu utakmicu kvalifikacija protiv Grčke, samo da budemo svi zdravi - kazao je Pjanić.
(Fena/eb)
SUŠIĆ I PJANIĆ O UTAKMICI SA SLOVENIJOM
Rezultat je malo previsok, ali nije najvažniji, večeras je bila važnija igra!
Arhiva 06.02.13, 21:42h
PODIJELI NA
24 SATA
Da li je Turska sljedeća meta Izraelu, oglasio se i turski predsjednik Recep Tayip Erdogan
Iran: U izraelskim napadima ubijeno 45 žena i djece, pogođena i bolnica
Magoda o odluci da KK Bosna ne igra ABA ligu: 'Vlada Kantona je ispunila sve što je bilo u njenoj moći'
Šok iz Sarajeva: Bosna neće igrati ABA ligu naredne sezone!
Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić, na pres konferenciji, nakon probjede njegove ekipe u prijateljskom susretu nad selekcijom Slovenije (3:0), čestitao je svojim igračima na zalaganju i dobroj igri