Prijave su upućene na adrese Državnog odvjetništva Republike Hrvatske, Tužiteljstva BiH, te Tužiteljstva Federacije BiH, i to zbog natpisa objavljenih nedavno u medijima iz RS-a, a u kojima Hadžomerovića optužuju da je od hrvatske firme Inter INA primio iznos od 30.000 eura, kako bi u emisiji “60 minuta” prestao kritizirati tu tvrtku, javlja FTV.
Kako prenosi FTV, Bakir Hadžiomerović je podnio kaznenu prijavu protiv samog sebe kako bi podstakao pravosudne institucije u razbijanju bezočnih gebelsovskih optužbi dijela medija iz RS-a. (FTV/DEPO PORTAL)
MEDIJSKI RAT
Hadžiomerović šalje na sud Kuljiša, Kopanju ali i samog sebe
Arhiva 04.01.11, 22:26h
PODIJELI NA
24 SATA
Zajednička poruka Čovića i Plenkovića iz Mostara: 'Važno je očuvati stabilnost i funkcioniranje institucija BiH'
Konaković: 'I na kraju pokaže pravo lice... Ponizi Viškovića! To je taj, da prostiš, pravi Milorad Dodik'
Trump ima velika očekivanja: Zelenski i evropski lideri stigli u Bijelu kuću, počeli razgovori sa predsjednkom SAD-a
Najveći most u BiH postat će još grandiozniji: Raspisan tender, projekat vrijedan 1,3 miliona KM
Urednik političkog tv magazina “60 minuta” Bakir Hadžiomerović podnio je kaznene prijave protiv NN osoba, uključujući i sebe samog. Advokat Nikica Grgić najavljuje spor koji će njegov klijent, urednik Bakir Hažiomerović dobiti