Na dnevnom redu naći će se i Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o plaćama i drugim naknadama sudija i tužilaca u FBiH, kao i Prijedlog zakona o zaštiti žiranata u FBiH.
Nacrt zakon o privrednim komorama, Nacrt zakona o izvršenju krivičnih sankcija, pritvora i drugih mjera u FBiH te Nacrt zakona o pomoći na cestama također će se razmatrati na vanrednoj sjednici Predstavničkog doma Federalnog parlamenta.
U dnevni red uvršten je i Prijedlog finansijskog plana Federalnog zavoda za zapošljavanje za 2013. godinu i Procjene plana za 2014. i 2015. godinu.
(FENA/md)
SARAJEVO
Danas i sutra vanredna sjednica Predstavničkog doma Parlamenta FBiH
Arhiva 26.02.13, 07:50h
PODIJELI NA
24 SATA
Al Jazeera Balkans je zvanično ugašena, emitovane posljednje vijesti: 'Hvala vam na povjerenju!'
Uklonjena nezakonito ostavljena vozila i kontejneri sa parkinga kod Narodnog pozorišta: 'Mulić došao sa 15-ak ljudi'
U Grčkoj uhapšen muškarac iz Srbije: Sumnja se da je bio saradnik fatalne Mirnese iz Busovače
Karleuša nakon otkazivanja nastupa u BiH: 'Zar treba sad Merlinu Srbija da otkaže koncert jer podržava svoj narod?'
Na vanrednoj sjednici Predstavničkog doma Parlamenta FBiH, koja će biti održana danas i sutra, Klub poslanika SDA će predložiti Prijedlog zakona o dopunama Zakona o potvrđivanju prava na prijevremenu starosnu penziju ostvarenu pod povoljnim uslovima