POVODOM SVETOG SAVE

Nagrada za 29 učenika osnovnih i 17 učenika srednjih škola

Arhiva 23.01.12, 15:50h

Tradicionalne nagrade najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola sa područja grada Banjaluke, povodom Svetog Save dobiće 29 učenika osnovnih i 17 učenika srednjih škola, rečeno je Srni u Odsjeku za odnose s javnošću službe grada.

sveti sava

Ove nagrade se dodjeljuju za odličan uspjeh i primjerno vladanje, te ostvarene rezultate u vannastavnim aktivnostima, a osnovci će primiti novčanu nagradu od 100 KM i poklon komplet šest knjiga iz edicije Branko Ćopić, treće kolo - penosi Srna.

Za srednjoškolce je pripremljena novčana nagrada od 150 KM i komplet knjiga pod nazivom "Banjalučke priče", autora Tome Marića.

Učenicima srednjih škola nagrade će uručiće gradonačelnik Banjaluke Dragoljub Davidović na svečanosti u Kulturnom centru Banski dvor 27. januara, a učenici osnovnih škola će svoje nagrade dobiti na školskim svečanostima.

 

BL!N/đk