BERININA PORODICA PONOVO NA OKUPU

'Poslije svega sada znam da treba pričati s roditeljima'

Arhiva 11.12.11, 11:11h

Porodica Selimović je, nakon proživljene drame koja se odvijala u srijedu i četvrtak, ponovo na okupu. Otac Samir Selimović, starija kćerka Jasmina i mlađa Berina, koja je s prijateljicom Amilom Balihodžić pobjegla od kuće, nisu krili zadovoljstvo zbog sretnog kraja, piše Dnevni avaz

berina selimovic i porodica

- Dobila sam treću jedinicu iz matematike i bojala sam se kako će otac reagirati. U tom trenutku nisam mogla realno razmišljati. Poslije svega sada znam da treba pričati s roditeljima. Treba razgovarati o problemima. Poručila bih svojim vršnjacima da nipošto ne pokušavaju ovo što sam ja uradila. Zahvalna sam svima koji su se javili na tatin apel i žao mi je zbog neprospavanih noći i sekiracije koju su imali. Otac je na kraju reagirao veoma dobro - kazala je Berina za Dnevni avaz.

Otac Samir Selimović nije krio zadovoljstvo što je njegova mlađa kćerka ponovo u svom domu.

- Meni je najvažnije bilo da se Berina i Amila vrate zdrave i čitave. To sam ponovio i u policiji i u Centru za socijalni rad. Nadam se da se ovo više neće ponoviti. Na kraju bih se zahvalio na podršci svim TV kućama, štampanim medijima i portalima u BiH i regionu kao i mojim kolegama na poslu - rekao je Selimović.
(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)

VEZANI TEKST:

POSLIJE DVODNEVNOG IZBIVANJA IZ KUĆE: Berina ostaje s ocem do kraja školske godine