NAJSEKSI VOZAČI SU ZA VOLANOM AUDIJA

Britanci vole seks u automobilu

Arhiva 09.06.11, 16:11h

Oko 31 odsto ispitanih žena u Velikoj Britaniji smatra da su vozači Audija najatraktivniji, dok 21 odsto ispitanih Britanaca označava žene za upravljačem Audija više seksi nego druge, pokazalo je istraživanje britanskog servisa za osiguranje.

Audi A2Sledeći na "vrućoj" listi kod žena su muškarci koji voze BMW, dok su na drugom mjestu kod jačeg pola žene koje voze MINI.

Slična tema kojoj se posvetio ovaj servis je seks u automobilu. Čak 47,5 odsto Britanaca imalo je seksualne odnose u svojim automobilima, dok je skoro 30 odsto žena priznalo da je uživalo u "vožnji" na zadnjem sjedištu svog automobila.

Osim seksa, u automobilu su česte i svađe sa partnerima, pa je istraživanje pokazalo da je 63 odsto ispitanica i 60 odsto ispitanika priznalo da su vodili rasprave u svom vozilu.

Britanci više vole seks u automobilu, ali i više vole da spavaju u njemu - 42 odsto u odnosu na 29 odsto žena koje su zadremale na zadnjem sedištu.

Što se tiče jedenja za upravljačem, tu su i žene i muškarci negde slični - 76 odnosno 73 odsto.

Kada govorimo o parkiranju, 63 odsto ispitanih žena iz Velike Britanije priznalo je da su nekada zaboravile gde su parkirale svoj automobil, dok je 43 odsto ispitanika priznalo isto.

Ali zanima nas kako stvari stoje u Srbiji, pa nam recite: vozači kog automobila su vama najprivlačniji, da li jedete dok vozite, spavate ili se svađate u automobilu ili se "volite"?

(B92/ds)