Mensur Jašarević, Zavidovići, Boris Adamović, Prijedor, Haris Islamagić, Ključ, Ivica Sarušić, Livno, Vlatko Cigić, Mostar, Enis Čomor, Konjic, Slaven Kontić, Sarajevo, Elvis Musić, Sarajevo, Srećko Stanojević, Bratunac, Nikola Bošnjak, Prozor, Igor Lozančić, Novi Travnik i Jasna Pečanac, Banja Luka, sutra putuju u Njemačku na uzvratni susret Schalke – Inter i sigurni smo da će im biti fenomenalno, kao što je bilo i predhodnim dobitnicima.
Ako vi niste među njima nema razloga za tugu jer ono što slijedi je još veće, a to su utakmice polufinala u kojema će se po svemu sudeći sastati Barselona i Real. Čak i napisano, ovo zvuči jako moćno, a doživjeti to uživo je vrhunski. Ako se osjećate kao šampion i želite biti u timu koji ide na polufinale Lige šampiona popunite što više Heineken kupona (ili računa u Mercator centrima širom BiH). Možda se ovaj put sreća osmijehne baš vama, a Heineken je tu da vam obezbijedi samo najbolje.
Želimo vam puno sreće u daljoj fazi Heineken nagradne igre!
Vaš Heineken.
(BLIN MAGAZIN/tg)
SA HEINEKENOM NA MEČ SCHALKE 04 - INTER MILAN
U Gelsenkirhen putuje 12 sretnih dobitnika
Arhiva 12.04.11, 11:22h
PODIJELI NA
24 SATA
U Općoj bolnici Sarajevo otvara se novi odjel u sklopu Odsjeka za vaskularnu hirurgiju
Teška saobraćajna nesreća u BiH: Jedna osoba poginula, više njih povrijeđeno
Papa Lav XIV. iznenada otišao na put izvan Vatikana
Ove novčanice eura se više ne prozivode, može li se i dalje njima plaćati?
Tokom proteklog vikenda izvučeni su dobitnici četvtog kola velike Heineken nagradne igre 'Heineken vas vodi na utakmice UEFA Lige šampiona', koji će sutra rano ujutro poletjeti ka Njemačkoj, gdje se sutra veče, na stadionu Veltins Arena, odigrava uzvratni susret četvtine finala između Schalke 04 i Inter Milan.