Teška saobraćajna nesreća

'Golf' sletio s puta: Tri osobe, među kojima i dijete povrijeđene kod Čelinca

Hronika 04.08.16, 09:30h

'Golf' sletio s puta: Tri osobe, među kojima i dijete povrijeđene kod Čelinca
Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Čelinac, a o svemu je obaviješten i dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banja Luka

 

Tri osobe, među kojima i jednogodišnje dijete, povrijeđene su u saobraćajnoj nezgodi na regionalnom putu Čelinac-Ukrina, u mjestu Brezičani.

 

U slijetanju s kolovoza automobila marke "golf“ povrijeđeni su vozač M.M. (1991.) iz Čelinca, te putnici J.M. (1998.) i jednogodišnje dijete, potvrđeno je iz Centra javne bezbjednosti Banja Luka.

 

Povrijeđeni su prevezeni u Univerzitetsko klinički centar Republike Srpske.

 

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Čelinac, a o svemu je obaviješten i dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banja Luka, koji je naložio da se preduzmu sve mjere i radnje u cilju utvrđivanja tačnog uzroka saobraćajne nezgode.

 

(FENA/dg)

BLIN
KOMENTARI