dramatični trenuci na sceni

Milorad Mandić Manda se srušio pa izdahnuo ispred sina, pritrčao Dragan Bjelogrlić i...

Hronika 16.06.16, 11:13h

Milorad Mandić Manda se srušio pa izdahnuo ispred sina, pritrčao Dragan Bjelogrlić i...
Čuveni srpski glumac Milorad Mandić Manda preminuo je juče u 55. godini, nakon što mu je iznenada pozlilo tokom pretpremijere dečje predstave „Petar Pan“ u Ustanovi kulture „Vuk Karadžić

 

Milorad Mandić srušio se dok je izvodio monolog kao Kapetan Kuka u Ustanovi kulture „Vuk Karadžić“. Na scenu su istrčali njegov sin pred kim je pao, Milan Karadžić i Dragan Bjelogrlić, ali ipak nije mu bilo spasa.

 


Čuveni srpski glumac Milorad Mandić Manda preminuo je juče u 55. godini, nakon što mu je iznenada pozlilo tokom pretpremijere dečje predstave „Petar Pan“ u Ustanovi kulture „Vuk Karadžić“.

 

Manda je pao ispred svog sina, koji je iz publike istrčao na scenu, a kolege su istog momenta pozvale Hitnu pomoć, koja ga je reanimirala više od sat, ali slavnom umjetniku, nažalost, nije bilo spasa.

 

Upravnik pozorišta „Boško Buha“ i voditelj kviza „Kolo sreće“ srušio se dok je izgovarao monolog kao Kapetan Kuka.

 

(Kurir, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr)

BLIN
KOMENTARI