Da li je to dovoljno za životnu traumu?

Edinu Šebi dvije i po godine zatvora zbog bludničenja nad osmogodišnjim dječakom

Hronika 02.10.15, 17:05h

Edinu Šebi dvije i po godine zatvora zbog bludničenja nad osmogodišnjim dječakom
Općinski sud u Sarajevu danas je donio presudu kojom je Edin Šebo oglašen krivim za bludničenje nad osmogodišnjim dječakom, te osuđen na dvije godine i šest mjeseci zatvora

 

 
Za ovo krivično djelo, kako su istakli iz sarajevskog Kantonalnog tužilaštva, propisana kazna zatvora je u trajanju od šest mjeseci do pet godina.

 

Šebo je, podsjećamo, optužen za bludne radnje nad osmogodišnjakom kojeg je čuvala njegova majka, a tokom istrage je bio u pritvoru. Nakon što je pušten da se brani sa slobode, odmah je počeo prijetiti dječaku, odnosno njegovoj porodici, te je priveden zbog krivičnog djela ugrožavanje sigurnosti.

 

Tada mu određen pritvor zbog opasnosti da bi, ukoliko bi ostao na slobodi, mogao utjecati na svjedoke te ponoviti krivično djelo. 

 

(Oslobodjenje, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr)

 

BLIN
KOMENTARI