Najveća opasnost po gol Asmira Begovića u petak će na Bilinom polju sigurno biti Marek Hamsik. Slovak se nalazi u velikoj formi na početku sezone, a zahvaljujući njemu Napoli je upisao dvije pobjede u Seriji A. Hamsik je neumoljiv na startu, a več je postigao četiri pogotka za Naplitance.
„Drago mi je što me krenulo. Postavili smo jasan cilj ov sezone, a trener Benitez od mene očekuje minumum 15 golova ove sezone. Vjerujem da sam u mogućnosti ispuniti njegovu želju“, govori prva zvijezda slovačke selekcije.
Uoči okršaja u petak Hamsik je kazao da je u ovom trenutku BiH favorit.
„Bosna je favorit i njihovi igrači u glavi imaju samo jedno. Oni nas žele pobijediti dva puta i otvoriti put ka Svjetskom prvenstvu. Oni će biti pod pritiskom, a to može biti naša prednost“, govori prva violina Slovaka.
Ján Ďurica će u odbrani voditi veliku borbu sa zvijezdama poput Džeke i Ibiševića.
"Sjećam se prijateljske utakmice sa Bosancima. Bili su vrlo jaki. Ako mi još uvijek razmišljamo o plasmanu na SP nemamo šta čekati. Bosna ima slabosti i dobro smo prostudirali njihovu igru“, kazao je fudbaler Lokomotiva iz Moskve.
(scsport.ba/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/av)
MAREK HAMSIK, NAJBOLJI IGRAČ SLOVAČKE
Bosna je favorit i njihovi igrači u glavama imaju samo jedno
Arhiva 03.09.13, 14:07h
PODIJELI NA
24 SATA
Predstavljamo vam Starray 2.0, automobil koje nadilazi očekivanja: Izbor onih koji žele luksuz bez kompromisa
Stravična saobraćajna nesreća kod Žepča: Prevrnuo se kamion, ogromne kolone u oba smjera
'Bosna i Hercegovina jedina ima pravo raspolagati državnom imovinom!'
Vukanović o referendumu: 'Dodik vodi sebe i sve oko sebe u propast. Zašto bismo im smetali u tome?'
Bosna je favorit i njihovi igrači u glavi imaju samo jedno. Oni nas žele pobijediti dva puta i otvoriti put ka Svjetskom prvenstvu. Oni će biti pod pritiskom, a to može biti naša prednost“, govori prva violina Slovaka