Građani Sarajeva danas su primijetili veliki broj uginulih ptica, vrana i golubova, posebno u sarajevskom naselju Otoka.
Kako bi se utvrdio razlog uginuća ovih ptica Kantonalna uprava za inspekcijske poslove će, kako Fena saznaje, na lice mjesta poslati kantonalnog veterinarskog inspektora, koji će uzeti uzorak sa mrtve životinje.
Uzorak će biti dostavljen Odsjeku za patologiju Veterinarskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu koji će izvršiti obdukciju.
Feni je rečeno da se, nakon što se dobije nalaz sekcije, može govoriti o eventualnim razlozima uginuća.
(Fena/md)
JOŠ SE NE ZNA RAZLOG MASOVNOG UGINUĆA
U Sarajevu pronađen veliki broj uginulih vrana i golubova
Arhiva 27.08.13, 17:00h
PODIJELI NA
24 SATA
Konaković tvrdi da Dodiku 'samo budala može biti partner': 'Ako se dogovorio za presudu, to je kraj pravosuđa i svi trebamo izaći na ulicu!'
Von der Leyen odbacila izglasavanje nepovjerenja kao 'pokušaj ekstremista'
Afera Instagram: Jeleni Karleuši opet ugašen profil
Magazinović: Nakon više od pet godina slijedi obilježavanje službenih vozila naljepnicom
Kako bi se utvrdio razlog uginuća ovih ptica Kantonalna uprava za inspekcijske poslove će, kako Fena saznaje, na lice mjesta poslati kantonalnog veterinarskog inspektora, koji će uzeti uzorak sa mrtve životinje