Živko Budimir neće podnijeti ostavku na funkciju predsjednika Federacije BiH, kako je od njega tražio Dom naroda Parlamenta Federacije BiH, kazao je njegov advokat Ragib Hadžić, koji ga je posjetio u mostarskom zatvoru, prenosi Federalna televizija.
Prema njegovim riječima, Budimir bi se lično želio pojaviti pred parlamentarnom komisijom, a ukoliko, ističe Hadžić, njeni članovi ne bi željeli doći u Mostar i razgovarati s Budimirom, iskaz će dati on.
Ponovio je Budimir ne osjeća nikakvu krivnju niti odgovornost, te da ostavku neće dati iz više razloga.
(DEPO/BLIN/av)
ADVOKAT RAGIB HADŽIĆ
Živko Budimir neće podnijeti ostavku na funkciju!
Arhiva 18.05.13, 14:56h
PODIJELI NA
24 SATA
Šta stoji iza fiskalne krize u KS: Pare u Sarajevu nisu problem, para nema
U ovom gradu je stvorena mini-Jugoslavija: Svi se oslovljavaju sa 'drugovi i drugarice, vrijeme kao da je stalo
Zakon o VSTV jasan: Sudije i tužioci koji nisu prijavili imovinu disciplinski će odgovarati
Vučić ubjeđuje građane Srbije da je gotovo: Dodik tvrdi da tek počinje?!
Prema njegovim riječima, Budimir bi se lično želio pojaviti pred parlamentarnom komisijom, a ukoliko, ističe Hadžić, njeni članovi ne bi željeli doći u Mostar i razgovarati s Budimirom, iskaz će dati on