STRAVA U ITALIJI

Nakon svađe sa ženom bacio djecu sa šestog sprata

Arhiva 23.05.12, 08:25h

Žena se plačući i vrišteći sjurila niz stepenice pred zgradu. Muž je trčao za njom, no onda se i on bacio kroz prozor. Dječak (4) i djevojčica (1) su podlegli ozljedama

otac bacio dvoje djece s prozora - ItalijaMarco Turrini (41) posvađao se u ponedjeljak ujutro sa suprugom u stanu u talijanskoj Bresciji. Svađa je izbila zbog problema oko novca. U naletu bijesa muškarac je uzeo kćerkicu Manuelu (1) i otrčao s njom do prozora. Otvorio ga je i spremao se baciti djevojčicu kroz prozor.

- U redu ako si me htio uplašiti, uspio si. No, sada spusti dijete - rekla je suprugu užasnuta Elena.

No, Marco nije ni trepnuo već je curicu bacio sa šestog kata. Prestravljena Elena je problijedila, a Marco je u sekundi uzeo 4-godišnjeg sina i njega bacio kroz prozor.

otac bacio dvoje djece s prozora - Italija

Žena se plačući i vrišteći sjurila niz stepenice pred zgradu. Za njom je krenuo i podivljali muž. Obzirom da je nije mogao stići otvorio je prozor u hodniku zgrade i skočio. Udario je o parkirani auto i preminuo na mjestu.

Ubrzo su na mjesto tragedije stigli ljekari i policija. Prestravili su se vidjevši dva mala tijela kako leže u lokvi krvi. Curica i dječak još su davali znakove života, no uprkos naporima ljekara da ih spase podlegli su teškim ozljedama, piše Corriere della Sera.

(24sata.hr, DEPO PORTAL, BL!N MAGAZIN/md)