Splićanka je, glumeći policijskog službenika, prikupljala informacije od porodice Bilić o Antonijinom nestananku, iz još nepoznatih razloga, javljaju hrvatski mediji.
Maloljetna Antonija Bilić nestala je 7. juna prošle godine na Čikolskom mostu u Drnišu, a njeno tijelo još nije nađeno.
Županijsko državno tužilaštvo u Šibeniku podiglo je optužnicu protiv Dragana Paravinje za teško ubistvo i pokušaj silovanja Antonije Bilić. Pravinja je u jednom momentu priznao, a zatim porekao zločine.
Hrvatska je prije četiri dana od BiH ponovno zatražila izručenje Dragana Paravinje, koji trenutno u zatvoru Tunjice kod Banjaluke služi kaznu od dvije godine i deset mjeseci zbog silovanja žene na području Јahorine.
(RTRS, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/eb)