Policija iz kineske pokrajine Guangdong ubrzo je stigla u frizerski salon i tamo zatekla djevojku. Ona im je ispričala sve što je znala o lancu prostitucije i policija je potom, slijedeći tragove koje im je djevojka dala, uhapsila pet osoba i spasila još šest djevojaka.
Nakon akcije policija je izvijestila da je svaka djevojka iz druge pokrajine. Osumnjičeni su ih u grad Maizhou namamili besplatnim putovanjem, a potom su ih oteli i prisiljavali na prostituciju. Ako bi odbile, pretukli bi ih i zaključali. Djevojka koja je sve otkrila policiji sebi je krhotinama slomljene čaše izrezala lice da bi se zaštitila od prostitucije.
(Dnevniavaz.ba/dg)
OTELI JE ZBOG PROSTITUCIJE
Kineskinja se spasila režući sama sebi lice
Arhiva 07.12.11, 09:37h
PODIJELI NA
24 SATA
Izraelski medij: Ako je ovo pobjeda, zašto se osjeća kao kolaps
Šokantno ubistvo u Zagrebu: I vojnik i pomagač idu u zatvor, obojica povezani sa bivšim suprugom ubijene žene
Kitovi se pojavili u Jadranu: Turisti svjedočili nevjerovatnom prizoru
Šef agencije za nuklearni nadzor: 'Ne, Iran ne pokušava razviti bombu! A sad smo jako zabrinuti, postoji mogućnost radijacije'
Radnici jednog frizerskog salona pozvali su policiju i prijavili da se kod njih nalazi djevojka krvavog lica koja im je kazala da je oteta radi prostitucije