BANJALUKA

Humanitarni koncert za Anđelu Stanišić

Arhiva 23.10.11, 10:01h

Humanitarni koncert za petogodišnju Anđelu Stanišić, kojoj je za operaciju srca u Italiji potrebno 30.000 evra, biće održan večeras u Narodnom pozorištu Republike Srpske u Banjaluci.

Jedno srce jedan svijet"Na putu do izlječenja Anđeli su potrebne još dvije operacije. Sljedeća operacija je zakazana za kraj oktobra u Italiji. Za ovu operaciju je potrebno 30.000 evra da bi srce naše Anđele nastavilo da kuca", rekao je Srni Slavoljub Stanišić, predsjednik Udruženja "Jedno srce jedan svijet", koje je organizator koncerta.

Pozivajući sve ljude dobre volje da dođu na koncert i podrže Anđelu, Stanišić je podsjetio da je u funkciji i humanitarni broj 1415, putem kojeg građani mogu darovati jednu KM.

Na koncertu će nastupiti Maja Tatić, horovi ''Vrapčići'' i ''Cvrčci'', te kulturno-umjetnička društva ''Pelagićevo'', ''Mladost'' iz Zalužana i ''Dukati'' iz mjesta Laminci. Cijena karte za humanitarni koncert, koji poinje večeras u 18.00 časova, je pet KM.   

 

(SRNA, Bl!n/đk)