Jorge Iniestra (32) iz Mexico Cityja pet godina držao je dvije tinejdžerke u zatočeništvu. Rodile su mu ukupno petoro djece. Jednu djevojku i tromjesečnu bebu je ubio.
Meksički državni tužitelj Jorge Ferman rekao je na konferenciji za medije kako je bivši taksist ugušio tromjesečnog sina tjerajući ga da siše mrtvu majku. Oba tijela držao je u sobi majčine kuće mjesec dana prije nego što ih je bacio kraj autoceste.
Iako je majka zatočenih tinejdžerki na kraju sve prijavila policiji i nju su uhapsili jer mu je godinama pomagala u stravičnom zločinu. Iniestrin sin (3) u kritičnom je stanju zbog očevih udaraca, piše New York Daily News.
Vozač taksija bio je u vezi sa socijalnom radnicom Clarom Tapijom (44), ali ubrzo je skrenuo pozornost na njene dvije maloljetne kćeri i zatočio ih u majčinoj kući. Prozore u sobi zatvorio je daskama. Djevojke su morale obavljati nuždu u toj prostoriji, a njihov mlađi brat sve je morao čistiti rukama. Preživjela djevojka ima 21 godinu, a djeca su stara pet, četiri, dvije godine te beba od tri mjeseca.
(24sata.hr/md)