Mišićeva, koja je član Savjeta za privatizaciju RS, nije željela da komentariše zahtjev za raskid ugovora o kupoprodaji državnog kapitala u ovom preduzeću Udruženja malih akcionara Fabrike duvana Banjaluka, koji je juče upućen premijeru RS Aleksandru Džombiću.
Savjet za privatizaciju RS raspravljaće o privatizaciji Fabrike duvana Banjaluka, a predstavnici Udruženja malih akcionara potvrdili su Srni da su juče uputili premijeru RS Aleksandru Džombiću, kao predsjedniku Savjeta, zahtjev za raskid ugovora o kupoprodaji državnog kapitala u ovom preduzeću.
Početak sjednice Savjeta za privatizaciju RS zakazan je za 10.00 časova u Banjaluci.
Preduzeće "Antonić trejd", čiji je vlasnik Nebojša Antonić, kupilo je 55 odsto državnog kapitala jedine Fabrike duvana u RS u septembru 2006. godine za oko 2,1 miliona KM.
(SRNA, BLIN MAGAZIN/tg)
RANKA MIŠIĆ
Zastupaću stav Sindikalne organizacije Fabrike duvana Banjaluka
Arhiva 14.06.11, 08:06h
PODIJELI NA
24 SATA
Veliki požar izbio kod Bijele Tabije na Vratniku: Ispaljen vatromet, a onda je buknula vatra...
U centru Sarajeva gradi se moderni poslovni objekat: Godinama zapušten prostor dobija novi izgled
Dodikov SNSD povukao iz procedure kontroverzni zakon o zaštiti ustavnog uređenja Republike Srpske
Može li sitnije?! Kineska vojska razvija dron veličine komarca! San svake obavještajne agencije...
Predsjednica Saveza sindikata Republike Srpske /RS/ Ranka Mišić potvrdila je Srni da će na današnjoj sjednici Savjeta za privatizaciju RS isključivo zastupati stav Sindikalne organizacije Fabrike duvana Banjaluka.