Jedan sretnik će provesti 3 dana u McLaren Technology Centru u Silvesrtone-u u Engleskoj, gdje će obići centar i iz prve ruke vidjeti kako nastaje bolid F1, upoznati aktuelne vozače Vodafone McLaren Mercedes tima, proći će 'seat fitting test', obuku za vožnju F1 te će imati priliku da vozi razne sportske autombile takmičeći se sa ostalim učesnicima iz cijelog svijeta za priliku života- vožnju autentičnog Vodafone McLaren Mercedes F1 bolida.
Nagradna igra traje od 16. maja do 30. juna 2011., a mogu učestvovati sve punoljetne osobe sa vozačkom dozvolom i valjanom putovnicom-pasošom.
Učestvovati se može na 3 načina. Možete se registrovati na facebook fan stranicu www.facebook.com/JohnnieWalkerBiH i postaviti svoj razlog zašto biste upravo vi trebali ići, svaki dan biramo jednog dobitnika sa najboljim razlogom koji dobija Gold Pass za finalno izvlačenje.
Takođe, se može učestvovati kupovinom boce JW i slanjem računa na adresu Boreas d.o.o. Polje bb 71260 Kreševo ili narudžbom JW u jednom od 100 kafića širom BiH.
Finalno izvlačenje će se održati u studiju TV1 10. jula prije utrke VN Engleske u 13 i 30 časova, a nagradu će izvući prošlogodišnji dobitnik Adi Halepović.
Više informacija o nagradnoj igri pronađite na www.facebook.com/JohnnieWalkerBiH.
(BLIN MAGAZIN/tg)
NAGRADNA IGRA JOHNNIE WALKER BIH
Osvojite vožnju života, postanite dio Formule 1 svijeta
Arhiva 17.05.11, 08:23h
PODIJELI NA
24 SATA
Poraz pravosuđa: 'Dobili smo video od pet minuta, šta se dešavalo iza zatvorenih vrata?
Više od šest hiljada ljudi krenulo iz Nezuka prema Potočarima, pješačit će 100 kilometara
Trumpova carinska 'crna lista': Bosna i Hercegovina prošla blaže od Srbije
Haotično vrijeme u regiji: Jake oluje haraju gradovima, a evo šta danas čeka BiH
Johnnie Walker BiH i ove godine oranizuje nagradnu igru 'Vožnja Života' s kojom će jednom sretnom dobitniku dati priliku da postane dio Formula 1 svijeta.