Miting najavljen i danas

Građani ipak odustali provesti noć u šatorima zbog Dodika

Hronika 26.02.25, 08:39h

Građani ipak odustali provesti noć u šatorima zbog Dodika
Ispred Narodne skupštine RS u Banjaluci, kako je najavljeno, u vrijeme izricanje presude Dodiku, će biti održan još jedan miting

 

 

Nakon jučerašnjeg mitinga podrške predsjedniku RS Miloradu Dodiku i najave da će mnogi građani osvanuti pred Narodnom skupštinom RS, na ovom mjestu jutros, osim policije, nije bilo nikog.

 

Oni koji su sinoć razapeli šatore u namjeri da cijelu noć daju podršku predsjedniku, mišljenje su, očigledno, promijenili.

 

Podsjetimo, preko puta katoličke katedrale sinoć je bilo razapeto dvadesetak šatora namijenjenih za one najupornije koji su planirali da jutro dočekaju ispred Narodne skupštine RS.

 

Ispred Narodne skupštine RS u Banjaluci, kako je najavljeno, u vrijeme izricanje presude Dodiku, će biti održan još jedan miting.

 

(DEPO PORTAL/mm; Foto: Maja Radoja/Ringier)

BLIN
KOMENTARI