nakon još jednog uspjeha bh. plivačice

Gradonačelnica Karić: Bravo Lana, volimo te! Grad Sarajevo će ovaj fenomenalan rezultat nagraditi iznosom od 10.000 KM

Sport 15.08.22, 19:12h

Nakon sjajnog nastupa Lane Pudar i osvojene bronze na Evropskom prvesntvu u Rimu, gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić najavila je nagradu za najbolju bh. plivačicu.

Gradonačelnica je na svom FB profilu objavila sljedeće:

“Naša Lana Pudar nastavlja nizati uspjehe! Ovaj put nas je počastila medaljom sa Evropskog prvenstva. Grad Sarajevo će ovaj fenomenalan rezultat nagraditi iznosom od 10.000 KM. Hvala za ponos i radost koju osjećamo! Bravo Lana, volimo te!”.

Na Evropskom prvenstvu koje se održava u Rimu, najbolja bh. plivačica Lana Pudar danas je osvojila bronzu na 100 metara delfin tehnikom.

Naša takmičarka završila je utrku vremenom 57.27, što je bilo dovoljno za treće mjesto.