Obdukcija potvrdila

Robert Pehar čije tijelo je nađeno u kući u Čitluku je ubijen iz vatrenog oružja

Hronika 02.09.21, 16:33h

Robert Pehar čije tijelo je nađeno u kući u Čitluku je ubijen iz vatrenog oružja
Nesretni Pehar je živio sam, a nakon što se majci koja živi u Zagrebu više od dva dana nije javljao na telefon, ona je zatražila pomoć rođaka i susjeda koji su ga pronašli mrtvog

 

Robert Pehar (53), čije je tijelo prekjučer nađeno u kući u mjestu Veliki Ograđenik kod Čitluka je, najvjerovatnije ubijen.


Kako je potvrđeno iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, nakon obdukcije koja je jutros obavljena u Gradskoj mrtvačnici Bijeli Brijeg u Mostaru, utvrđeno je da je smrt nastupila upotrebom vatrenog oružja te da je, po svemu sudeći, riječ o ubistvu.


Podsjetimo, njegovo tijelo je prekjučer u poslijepodnevnim satima pronašao susjed.


Nakon uviđaja konstatirao je da je smrt nastupila ranije, najmanje dva dana prije pronalaska tijela.


Kako se saznaje, nesretni Pehar je živio sam, a nakon što se majci koja živi u Zagrebu više od dva dana nije javljao na telefon, ona je zatražila pomoć rođaka i susjeda koji su ga pronašli mrtvog.


Također, tokom uviđaja je utvrđeno da u kući nije bilo tragova premetačine.


(DEPO PORTAL/dg)

BLIN
KOMENTARI