USPJEH ZA USPJEHOM

Još jedna medalja za Lanu Pudar: Sjajna bh. plivačica osvojila srebro na Evropskom prvenstvu u Rimu

Sport 10.07.21, 18:26h

Još jedna medalja za Lanu Pudar:  Sjajna bh. plivačica osvojila srebro na Evropskom prvenstvu u Rimu
Naime, nakon što je prije dva dana osvojila srebrenu medalju u disciplini 200 metara delfin, talentovana plivačica danas je osvjila srebro u kategoriji 50 metara delfin

Mlada bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je drugu srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu za juniore u Rimu.

Naime, nakon što je prije dva dana osvojila srebrenu medalju u disciplini 200 metara delfin, talentovana plivačica danas je osvjila srebro u kategoriji 50 metara delfin.

Prvo mjesto osvojila je Ruskinja Daria Klepikova sa vremenom 26:14, dok je Pudar trku završila u vremenu 26:29.

Bh. plivačica ranije je osvojila prvo mjesto u kvalifikacijama na 100 metara delfin i plasirala se u polufinale koje je na programu večeras u 19.13 sati.