VIDEO/ PRIJATELJSKA UTAKMICA U KOPENHAGENU

Zmajevi izgubili od Danske (2:0): Pogledajte kako su iz BH Fanaticosi ispratili, uprkos porazu

Sport 06.06.21, 21:08h

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras od selekcije Danske u prijateljskoj utakmici rezultatom 2:0.

Zmajevi su oba pogotka primili nakon kornera, a strijelci su bili Braithwaite u 18., te Cornelius u 73. minuti susreta.

Bh. fudbaleri su u Kopenhagenu imali veliku podršku bh. navijača koji su navijali tokom svih 90 minuta, a nakon utakmice su skandiranjem 'Volim te Bosno' ispratili Zmajeve, uprkos njihovoj razočaravajućoj partiji.