ZADOVOLJNI USLUGOM

Sa KCUS-a stigla vijest: Savez RVI SBK u znak zahvalnosti uručio plaketu direktorici Sebiji Izetbegović

Hronika 07.05.21, 17:15h

Sa KCUS-a stigla vijest: Savez RVI SBK u znak zahvalnosti uručio plaketu direktorici Sebiji Izetbegović
Ovom prilikom prof.dr.Izetbegović ugostila je predsjednika Saveza, Ekrema Julardžiju, sa kojim je, između ostalog, razgovarala i o mogućim načinima unaprijeđenja buduće saradnje u cilju pružanja što kvalitetnijih i efikasnijih usluga ratnim vojnim invalidima

 

 


Savez ratnih vojnih invalida SBK uručio je danas Plaketu generalnoj direktorici KCUS, prof.dr.Sebiji Izetbegović u znak zahvalnosti na nesebičnom radu i ogromnom doprinosu u borbi sa pandemijom uzrokovanom virusom Covid -19.

 


Ovom prilikom prof.dr.Izetbegović ugostila je predsjednika Saveza, Ekrema Julardžiju, sa kojim je, između ostalog,  razgovarala i o mogućim načinima unaprijeđenja buduće saradnje u cilju pružanja što kvalitetnijih i efikasnijih usluga ratnim vojnim invalidima.


- Povodom 25. godišnjice Saveza RVI SBK želimo zahvaliti zdravstvenim djelatnicima koji nose veliki teret borbe sa pandemijom. Plakete smo uručili i zdravstvenim ustanovama na području SBK, a posebnu zahvalnost i podršku budućem radu željeli smo izraziti profesorici Izetbegović lično, ali i ostatku ekipe KCUS-a koja nosi najveći teret od početka pandemije – kazao je Julardžija, saopćeno je iz Press službe KCUS-a.  

 

(DEPO PORTAL/ad)

 

BLIN
KOMENTARI