Bura se ne stišava

Oglasio se i Emir Suljagić oko afere ‘Srebrena malina‘: Svako ko koristi ovo da omalovaži Srebrenicu i genocid je četnik

Front 28.04.20, 10:39h

Oglasio se i Emir Suljagić oko afere ‘Srebrena malina‘: Svako ko koristi ovo da omalovaži Srebrenicu i genocid je četnik
Nakon što je objavljena sporna nabavka 100 respiratora preko kompanije TV voditelja Fikreta Hodžića Srebrena malina u vrijednosti od 10,5 miliona KM, u javnosti se pojavilo mnoštvo reakcija, većinom negativnih

 

Puno bure u javnosti podigla je nabavka respiratora koju je izvršila firma ‘Srebrena malina‘, u vlasništvu Fikreta Hodžića.

 

Nakon što je objavljena sporna nabavka 100 respiratora preko kompanije TV voditelja Fikreta Hodžića Srebrena malina u vrijednosti od 10,5 miliona KM, u javnosti se pojavilo mnoštvo reakcija, većinom negativnih.

 

Tim povodom na Twitteru se oglasio i Emir Suljagić, direktor Memorijalog centra Srebrenica - Potočari.

 

"Nema niko pravo da dovodi u vezu sa ovim banalnim i profanim pitanjem Srebrenicu i genocid, samo zbog toga sto je Fikret Hodžić otamo. Neka se sve razjasni oko nabavke i neka se svako izjasni, ali svako ko ovo koristi da omalovaži Srebrenicu i genocid je četnik", napisao je Suljagić na Twitteru.

 

 

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)

BLIN
KOMENTARI