Poznati crnogorski političar i jedan od najbližih saradnika Slobodana Miloševića, kako piše beogradski Blic, svojom je Folksvagen Džetom dva puta udario u Mercedes taksista Ratka Peića (35), a nakon što je odbio alko-test policajci su ga odveli u stanicu.
- Sve vrijeme sam išao ispred njega u žutoj traci. Prvo me udario na raskrsnici, kod semafora, a poslije kod autobuske stanice. Kad sam izašao iz kola i pokušao da ga zaustavim umalo me nije pregazio. Onda sam otvorio vrata njegovog automobila i izvadio mu ključeve iz brave. Nije mogao da stoji na nogama koliko je bio pijan – priča taksista Peić.
Bulatović se odbio nagoditi i platiti Peiću troškove popravka pa su pozvali policiju. - Odeš u kafić, napiješ se i onda te policija uhapsi jer si pio - uz smiješak je cijelu situaciju prokomentirao Bulatović.
(DEPO/eb)