- Zahvaljujući kreditnom aranžmanu sa 'Hipo Alpe Adria Bankom' obezbijedili smo potreban novac kako bismo nastavili kvalitetnu isporuku toplotne energije. Taj novac biće iskorišten za izmirenje tekućih obaveza za mazut i nabavku novih količina za uredan početak sezone grijanja 2010/11 - izjavila je Srni direktorka "Toplane" Branka Ružević, prenosi RTRS.
Ona je naglasila da je kredit odobren na rok od sedam godina sa grejs periodom od 12 mjeseci, te dodala da "Hipo Alpe Adria banka" Banjaluka već nekoliko godina finansijski prati "Toplanu", omogućavajući da sezona grijanja protekne nesmetano i bez povećanja cijena.
Sezona grijanja u Banjaluci počinje 15. oktobra i traje do 15. marta, a cijena grijanja iznosi 1,35 KM po metru kvadratnom.
(rtrs.tv, BLIN/sv)
TOPLANA BANJALUKA
Spremni za sezonu, nema poskupljenja
Arhiva 05.09.10, 15:05h
PODIJELI NA
24 SATA
Haos u Beogradu: Bačen suzavac među demonstrante, jaki sukobi građana i policije, interventna upotrijebila silu
Nove satelitske snimke pokazuju: Nisu uništeni? Iran širi radove u nuklearnom postrojenju Fordo
Tragedija na poznatom kupalištu u BiH: Nesretnog muškarca brzo su izvukli iz rijeke, no već je bio u lošem stanju
Novi nevjerovatan prizor sa plaže u Dalmaciji: Ako ste pas, ovdje ne možete! Ali ako ste automobil - može skoro do mora!
Banjalučka 'Toplana' spremno dočekuje ovogodišnju sezonu grijanja, a menadžment ovog preduzeća poručuje građanima da cijene grijanja neće rasti u odnosu na prošlu godinu