Ugrožena mu sigurnost

Policija istražuje prijeteće poruke kandidatu za načelnika općine Srebrenica

Hronika 04.10.16, 12:48h

Policija istražuje prijeteće poruke kandidatu za načelnika općine Srebrenica
Grujičić je također prijavio da je sa nepoznatog Facebook profila na profil svoje supruge dobio poruke koje su prijetećeg sadržaja

 

Iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina danas je potvrđeno da policija u Srebrenici vodi istragu nakon prijetećih poruka kandidatu za načelnika te općine Mladenu Grujičiću.

 

On se danas prijavio Policijskoj stanici Srebrenica da je, 3. oktobra, u 20.10 sati, od nepoznate osobe na svom Facebook profilu dobio poruku prijetećeg sadržaja.

 

-Po prijavi su postupili policijski službenici Policijske stanice Srebrenica koji su obavijestili nadležno tužilaštvo, koje je zaključilo da se radi o krivičnom djelu ugrožavanje sigurnosti – navodi se u saopćenju Centra javne bezbjednosti Bijeljina, uz navođenje inicijala prijavitelja.

 

 Grujičić je također prijavio da je sa nepoznatog Facebook profila na profil svoje supruge dobio poruke koje su prijetećeg sadržaja.

 

U toku je utvrđivanje činjeničnog stanja i identifikovanje počinilaca.

 

(FENA/dg)

BLIN
KOMENTARI