Nanio joj povrede po vratu i tijelu

Nasilje u Tesliću: Pijan fizički maltretirao suprugu

Hronika 05.07.16, 11:10h

Nasilje u Tesliću: Pijan fizički maltretirao suprugu
Alkotestiranjem u službenim prostorijama kod R.G. je utvrđeno 1,48 gr/kg alkohola u organizmu

 

Policija u Tesliću lišila je slobode R.G. sa područja te općine, nakon što je u alkoholisanom stanju, u porodičnoj kući verbalno i fizički maltretirao svoju suprugu, nanijevši joj lake tjelesne povrede po vratu i tijelu.

 

Alkotestiranjem u službenim prostorijama kod R.G. je utvrđeno 1,48 gr/kg alkohola u organizmu.

 

Po dokumentovanju predmeta, Okružnom tužilaštvu Doboj bit će podnesen izvještaj protiv R.G. o počinjenom krivičnom djelu nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, saopćeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

 

U saopćenju se također navodi da je policija u Doboju podnijela izvještaj o počinjenom krivičnom djelu protiv A.S. i R.K., oboje iz Tuzle i D.Ž. i E.O., oba iz Lukavca, zbog osnova sumnje da su počinili dvije krađe.

 

Za navedene osobe postoji osnov sumnje da su 26. maja ove godine iz marketa "dm", koji se nalazi u sklopu tržnog centra u naselju Pijeskovi, kod Doboja, otuđili parfeme i kozmetičke proizvode (šamponi, paste za zube, dezodoransi) u vrijednosti od oko 288 KM.

 

Istog dana u marketu "Konzum" u Doboju ukrali su alkoholno piće u vrijednosti od oko 139 KM.

 

Otuđeni predmeti su pronađeni i vraćeni navedenim marketima.

 

(FENA/dg)

BLIN
KOMENTARI