Leševi, pornići, impotencija...

Ovo je Dragan Đurić tražio na internetu poslije ubistva Tijane Jurić

Hronika 13.06.15, 11:55h

Ovo je Dragan Đurić tražio na internetu poslije ubistva Tijane Jurić
Advokat porodice Jurić Miro Orović je naglasio da je Tijani oduzeta nevinost i da je riječ o nezapamćenom zločinu, čija će se presuda koristiti kasnije u sličnim predmetima

 

Kasapin Dragan Đurić (35) iz Surčina koji je u julu prošle godine ubio Tijanu Jurić (15) u Bajmoku nakon izvršenog zločina na internetu pretraživao naslove: “Koliko treba vremena da se tijelo raspadne”, “Najbolji pornići”, “Problemi s potencijom kod mladih” i slično.

 

- Okrivljeni je iz čistog mira i obijesti srušio automobilom Tijanu, pokušao da je obljubi i onda ubio. U kakvom je stanju bio Đurić bio, govori i podatak da je nakon izvršenog zločina po internetu pretraživao naslove poput: “Koliko treba vremena da se tijelo raspadne”, “Najbolji pornići”, “Problemi s potencijom kod mladih” i slično. Rekao je nemuštim jezikom da mu je “žao” - izjavio je juče u svojoj završnoj riječi na suđenju u Subotici advokat porodice Jurić Miro Orović.

 

Kako prenose Naše novine, on je naglasio da je Tijani oduzeta nevinost i da je riječ o nezapamćenom zločinu, čija će se presuda koristiti kasnije u sličnim predmetima.

 

Kada je Đurić upitan da li ima nešto da doda riječima svog branioca, on je tihim, skoro plačnim glasom odgovorio: “Nemam ništa“.


Podsjetimo, presuda u postupku protiv Đurića, koji je osumnjičen za teško ubistvo i pokušaj silovanja Tijane Jurić, biće izrečena u ponedeljak 15. juna.

 

(Kurir.rs, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)

BLIN
KOMENTARI