BUNDESLIGA

Pobjede Hoffenheima i Bayera, Salihović strijelac

Arhiva 13.04.14, 20:02h

sejad salihovicU prvoj današnjoj utakmici 30. kola Bundeslige Bayer Leverkusen našeg kapitena Emira Spahića savladao je berlinsku Hertha sa 2:1.

Golove za pobjednički tim dali su Kiessling  u 1, Brandt u 24. minuti, dok je strijelac za goste bio Wagner u 38. minuti. Spahić je odigrao svih 90 minuta ovog meča u kojem je njegov tim ostvario 16. pobjedu u sezoni i popeo se na četvrto mjesto na tabeli Bundeslige.

U drugom susretu naš reprezentativac Sejad Salihović u dresu Hoffenheima bio je strijelac u 19. minuti za svoj tim u duelu sa Augsburgom, postigavši prelijep gol iz slobodnjaka.

Za sigurnu pobjedu domaćih pobrinuo se Jannik Vestergaard, koji je povisio na konačnih 2:0 pogotkom u 42. minuti.