BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH: Nogometaši Sarajeva slavili u Prijedoru, minimalne pobjede GOŠK-a i Slavije

Nedjelja | 12.08.2012.

Nogometaši Sarajeva ostvarili su prvu pobjedu u novoj sezoni BH Telecom Premijer lige BiH

fudbalska lopta (ilustracija)Sarajevo je nakon remija sa Čelikom na startu takmičenja, danas u gostima u Prijedoru savladalo Rudar s 3:1. Golove za Sarajevo postigli su Belošević (16., 59.) i Husejinović (80.), dok je jedini pogodak za Rudar postigao Mikić (45.).

Prve pobjede u sezoni ostvarili su i nogometaši GOŠK-a i Slavije. GOŠK je golom Jusufbašića u 60. minuti savladao Zvijezdu iz Gradačca sa 1:0, dok je Slavija istim rezultatom pobijedila Travnik. Strijelac jedinog gola bio je Kokot u 11. minuti.