VIDEO/ Burno u gradu na Uni

Incident u Bihaću: Golman nokautirao glavnog sudiju, nekoliko minuta ležao na terenu

Sport 10.11.18, 19:06h

Jedinstvo je u Bihaću danas pobijedilo Novi Travnik u 14. kolu Prve lige Federacije rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Anes Nuspahić iz penala u prvoj minuti nadoknade.

Kako se navodi na Facebook stranici Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, nakon toga su se desile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudija Ismet Ibrahimkadić.

- Nokautiran je sudija Ibrahimkadić od golmana Novog Travnika, ležao je nekoliko minuta na terenu - naveli su sa spomenute stranice.

Gosti sudiji Ismetu Ibrahimkadiću i asistentu Edinu Redžoviću zamjeraju navodni aut koji je dosuđen za Jedinstvo, umjesto za njih, prije jedanaesterca, pa je poslije utakmice živce izgubio upravo mladi golman Elvir Trako koji je udario sudiju iz Tešnja.

Sve se desilo nakon posljednjeg sudijskog zvižduka, a posla će sada biti za Disciplinsku komisiju NS Federacije BiH.

(Nezavisne.com, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)