FOTO/ UBJEDLJIVA POBJEDA U DERBIJU 8. KOLA

Željo rasturio Široki na Pecari i preuzeo liderstvo na tabeli (3:0)

Sport 02.09.18, 22:11h

Nogometaši Željezničara su u derbi utakmici osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine večeras u gostima pobijedili ekipu Širokog Brijega sa 3:0.

Željezničar je Širokobriježanima nanio prvi poraz u sezoni i trijumfom na Pecari preuzeo lidersku poziciju na tabeli.

Ekipa sa Grbavice povela je u 39. minuti golom Rodina, a prednost gostiju udvostručio je Zec u 58. minuti. Konačan rezultat postavio je Krpić dvije minute kasnije.

Željezničar je susret završio sa deset igrača, s obzirom na to da je Bakrač u 70. minuti dobio crveni karton.

Ostali susreti osmog kola odigrani su u subotu.