video/ manchester united - southampton 3:2

Pogledajte kakve je fantastične golčine dao Ibrahimović za pobjedu Crvenih đavola u finalu Lige Kupa

Sport 26.02.17, 19:28h

Zlatan Ibrahimović doveo je Manchester United u vodstvo proitv Southamptona u finalu Liga Kupa fantastičnim golom iz slobodnog udarca.

Sa oko 25 metara preko živog zida poslao je loptu u malu mrežu u 19. minuti utakmice.

Drugi gol je za "Crvene đavole" u 38. minuti na Wembleyu postigao Jesse Lingard.

U sudijskoj nadoknadi  prvog poluvremena Southempton je uspio postići gol. Strijelac je bio Manolo Gabbiadini.

Pogledajte kakav je gol dao Ibrahimović.

A onda u samom finišu utakmice postiže još jedan sjajan pogodok za pobjedu Manchester Uniteda od 3:2.