Video / Na utakmici protiv Angersa

Dirljiva gesta Cavanija oduševila svijet: Sudac nije imao razumijevanja za njegov potez

Sport 01.12.16, 09:25h

Sudac utakmice nije imao previše razumijevanja za njegovu dirljivu gestu, strogo se držao pravila i Cavaniju pokazao žuti karton

Prošlogodišnji prvak PSG je pobjedio Angers sa 2-0, a u vodstvo ih je doveo Thiago Silva u 34. minuti. U 66. minuti dosuđen je i penal za domaćine. Zabio ga je Edinson Cavani

Nakon pogotka, Urugvajac je otrčao prema kamerama i skinuo dres.

Na majici mu je pisao “ACE Fuerza”, a Cavani je pogledao prema nebu i počeo se moliti za poginule nogometaše Chapecoensea koji su u utorak stradali u avionskoj nesreći u Kolumbiji, blizu grada Medellina, u kojoj je 71 putnik izgubio život, a preživjelo je šestero osoba, među njima i trojica igrača –  odbrambeni igrači Alan Ruschel, Helio Hermito i Zambier Neto te rezervni golman Jakson Follman

Ipak, sudac utakmice nije imao previše razumijevanja za njegovu dirljivu gestu, strogo se držao pravila i Cavaniju pokazao žuti karton. PSG je tako iskoristio kiks Monaca i pobjedom protiv Angersa 2-0 skočio na drugo mjesto tabele.

Edinson Cavani Goal HD - PSG 2-0 Angers - 30... by Super-By