VIDEO/ DRUGO POLUVRIJEME ODLUČILO

Euro 2016: Francuska ide u četvrtfinale, odlični Griezmann slomio Irce!

Sport 26.06.16, 17:14h

Francuska je pobjedom 2:1 nad Irskom izborila četvrtfinale Europskog nogometnog prvenstva.

Nakon prvih 45 minuta Irci su vodili, no u nastavku gledali smo jednu posve drugačiju Francusku koja je potpuno razbila protivnika i na kraju je razlika u golovima i premalena s obzirom na sve ono što su Tricolori promašili.

Za Irce je u drugoj minuti iz penala zabio Brady i bio je to najbrži gol u povijesti Eura, a u nastavku je dva puta u razmaku od samo tri minute zabio Griezmann za domaćina.

Irska je u nastavku pala, snage više nisu imali, a Francuska je zagospodarila travnjakom.

Konačan udarac za kvalitetom limitirane, ali hrabre Irce bilo je isključenje Duffyja u 65 minuti.

FRANCUSKA - IRSKA 2-1

Strijelci: 0-1 (Brady, 2pen), 1-1 Griezmann (58), 2-1 Griezmann (61)

Crveni karton: Duffy (Irs, 66)

Pred 46.000 gledatelja na stadionu des Lumieres sudio je Talijan Nicola Rizzoli.

FRANCUSKA: Lloris - Sagna, Rami, Koscielny, Evra - Pogba, Kanté (Coman, 46, Sissoko, 90+3), Matuidi - Griezmann, Giroud (Gignac, 73), Payet

IRSKA: Randolph - Coleman, Keogh, Duffy, Ward - Brady, McCarthy (Hoolahan, 71), Hendrick, McClean (O'Shea, 69)- Long, Murphy (Walters, 66)