Plavi neugodno iznenadili navijače

Još jedan kiks Željezničara: Bodove sa Grbavice odnio Radnik!

Sport 02.08.15, 19:38h

Fudbaleri Željezničara ni u drugoj utakmici u Premijer ligi BiH nisu uspjeli da ostvare pobjedu. Nakon poraza u Banjoj Luci u prvom kolu, viceprvak BiH je danas na Grbavici poražen od Radnika iz Bijeljine 1:2

Prvo poluvrijeme okončano je bez golova, a domaći u vodstvo dolaze u 55. minuti. Gol je nakon slobodnog udarca, koji je izveo Blagojević, glavom postigao Sadiković. Radnik do izjednačenja dolazi u 83. minuti, a precizan je bio Obradović

Do zlata vrijednog drugog gola, a samim tim i tri boda Radnik dolazi u sudijskoj nadoknadi, a gol za pobjedu svog tima postigao je ponovo Obradović.

Sarajevski plavi tako su nastavili sa slabim partijama na domaćem terenu protiv ekipe Radnika, koju nisu pobijedili i u nekoliko prethodnih sezona.

Željezničar je jedini preostali predstavnik BiH u Evropi, u revanšu će pokušati da izbace Standard i plasiraju se u play-off Evropske lige.

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg; Foto: Oslobođenje)