Prva nogometna liga FBiH

Susret u Jablanici prekinut: Igrač udario suca, nije bolje prošao ni trener gostiju

Sport 18.04.15, 21:55h

Danas je odigrano šest susreta 22. kola Prve nogometne lige Federacije BiH, no samo pet ih je dovršeno. Naime, susret u Jablanici Turbina - GOŠK prekinut je u 90. minuti kod rezultata 0:1

Naime, nogometaš gostiju iz Gabele Željko Malčić postigao je pogodak u 89. minuti za vodstvo i vjerojatnu pobjedu GOŠK-a, no domaći su bili uvjereni da je Malčić postigao gol iz zaleđa.

Najžešći u prosvjedima bio je igrač domaćih Adi Zahirović koji je udario drugog pomoćnika Marka Perića iz Mostara. Zbog toga je glavni sudac Kenan Bajraktarević iz Orašja susret prekinuo, a sudačka trojka je uz policijsku pratnju napustila stadion.

Stradali su i gosti iz Gabele, jer je jedan od gledatelja navodno udario i trenera gostiju Darka Vojvodića.

Treba reći i da je samo nekoliko minuta ranije Turbina ostala s 10 igrača, jer je Amer Jugo dobio dva žuta kartona.

(Bljesak.info, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg; Foto: Ilustracija)