Cijena povratne karte iznosit će 108 KM (uključene sve takse i dodatni troškovi), objavljeno je na internet stranici Ministarstva saobraća i veza Republike Srpske.
Karte se mogu kupiti u filijali Air Srbije u poslovnom centru LTG u Banja Luci, putem internet stranice Air Srbije na adresi www.airserbia.com ili u ovlaštenim turističkim agencijama.
Od otvaranja svakodnevnih letova Air Srbije ka Banjoj Luci u decembru prošle godine, Cirih je bio među najpopularnijim destinacijama za putnike iz Republike Srpske, preko međunarodnog aerodroma "Nikola Tesla“ u Beogradu.
Ostale popularne destinacije za putnike preko matične luke u Beogradu su Moskva, Pariz, Stokholm, Prag, Dizeldorf, Amsterdam, Rim i Abu Dabi.
Letovi preko beogradskog aerodroma nude i odlične veze za Milano, Berlin, Štutgart i Frankfurt.
Air Srbija sa svojim "kod šer" partnerima i vlasničkim partnerom, kompanijom Etihad Ervejz, nudi odličnu povezanost ka destinacijama u Aziji, Australiji i Africi.
Za sve putnike Air Srbije organizovana je posebna autobuska linija do međunarodnog aerodroma Banja Luka na Mahovljanima.
Polazak sa stare autobuske stanice je svakodnevno u 13.30 sati, a povratak sa aerodroma u 15.30 sati.
Cjena transfera u jednom pravcu iznosi 10 KM.
Karta se može kupiti kod turističkih agenata, na aerodromu Banja Luka i kod vozača u autobusu.
(FENA/dh)